ONLINE KIŞ MESAİSİ

No Comments

Türkiye’de yeni yıl ülke genelinde yoğun kar yağışı ile geldi. Gerek meteorolojinin uyarıları, gerek geçmiş yıllardan edinilen deneyimler ile karla mücadele için ekipler hazır bekledi.

Sorumlu oldukları bölgeyi temiz tutmak için canla başla uğraş veren belediyeler için; sosyal medyada takipçileri sıkı takipteydi…

kar_mesaisiSosyal Takip!

Dijital medyada analizleri ile nabzı ölçen ITS Medya; belediyelerin kar mesaisini inceledi. Tüm belediyeler yardımlaşma ve hizmet için aktif çaba gösterirken; birçoğu takipçilerinden tam puan aldı.

Kar yağışı öncesi ve sonrası ile yaptığı temizleme ve tuzlama çalışmaları ile sosyal medyada en çok teşekkür alan Beyoğlu Belediyesi olarak raporlandı. Belediye ayrıca ihtiyaç sahiplerine kömür ve eşya yardımı, engelli ve yaşlılara yardım ve evsizlere destekleri ile de çok sayıda anıldı.

Kar yağışı ile yardıma muhtaç kişiler de sosyal medyanın gündemindeydi. Bahçelievler Belediyesi, Maltepe Belediyesi, Şişli Belediyesi evi olmayanlara yardımı ile en fazla konuşulanlar arasındaydı.

İçleri Isıtmayı Unutmadılar…

Sokakta kalan hayvan dostlara tüm belediyeler el uzatırken; Ataşehir Belediyesi, Beylikdüzü Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi kampanyaları en fazla habere sahip olarak belirlendi.

Soğuk havada sıcak ikramlar da sokaktakileri memnun ediyor. Mobil aşevi ile Küçükçekmece Belediyesi, çorba dağıtımı ile Zeytinburnu Belediyesi, sıcak kahvesi ile Beylikdüzü Belediyesi teşekkürü aldılar.

 

 

Detaylı Bilgi İçin:

info@itsmedya.com.tr | 0212 370 11 49

www.itsmedya.com.tr

Daha Fazlası İçin

Tüm Yazıları Gör